Kalk Gidelim 44. Bölüm - Kahvaltı Sunumu


 • Am Vor 15 Tage

  Kalk GidelimKalk Gidelim

  Dauer: 1:39

  44. Bölüm Özeti
  Şakir ve Halil, nikah cüzdanını kapkaçlayan motorun peşine düşerler. Yakaladıklarını sandıkları noktada bambaşka bir olayla karşılaşırlar. Diğer yandan duruşma saati gelmiştir. Veli ise Şakir olmadan sadece kendilerinin boşanmasına karşı çıkar. Yanlış birlikte yapıldı birlikte çözülsün ister. Adliyeden boynu bükük ayrılan gençler bu yanlıştan kurtulmaya çalışırken devreye Hacı Hüseyin girer ve Seyfettinlerin şehirdeki apartman dairesinde aile meclisini toplar. Burdan çıkacak kararla yeni bir yol izleyeceklerdir. Seyfettin’in derdi ise çok farklıdır. O apartman dairesinde değil de köyünde, babasını evinde eski yaşamına dönmek istemektedir. Önündeki tek engel ise Sevda’dır. Sevda, apartman hayatından hoşlanmaya başlamış hatta köydekileri de ufaktan küçümsemeye başlamıştır bile. Seyfettin, Sevda’yı bu sevdadan vazgeçirmek için Mustafa Ali’den yardım ister. Mustafa Ali’nin dahice bulduğu plan başlarına olmadık işler açacaktır. Nurcan ise yoğurt atölyesi işine kendisini kaptırır fakat diğer yaptığı yoğurtlar ilki gibi tutmamaktadır. Meryem’in kulağına da Nurcan’ın kendisin ki gibi güzel yoğurt yaptığı ulaşınca, Meryem bu işin peşine düşmeye karar verir. Halil cephesinde ise süt çiftliği satışının iptal olması sonrası yatırım amaçlı olarak Ercan’a verdiği paranın peşine düşer. Ercan ise o parayla kart borcunu ödemiştir. Halil parasını almada ısrar edince Ercan da mecbur para bulma yoluna gider. Bunun için bulduğu yöntem Şakir’i oldukça zor duruma sokacaktır.
  #KalkGidelim DE-film kanalına hoş geldin!
  Bölümler, klipler, kamera arkası ve daha fazlası için abone olmayı unutma :)
  Sosyal Medya Hesaplarımız;
  facebook.com/kalkgidelimtv
  twitter.com/kalkgidelimtv
  instagram.com/kalkgidelimtv

  kalk gidelim  trt1  dizi  trt1 kalk gidelim  ufuk özkan  erkan sever  ayça varlıer  kerem kupacı  ilayda aydın  yıldız kültür  emin gürsoy  kalk gidelim hd izle  kalk gidelim tek parça izle  kalk gidelim resmi kanalı  kalk gidelim 44. bölüm izle  kalk gidelim 44. bölüm  kalk gidelim 44. bölüm fragmanı  kalk gidelim 44. bölüm 2. fragman  kalk gidelim 44. bölüm tek parça izle  kalk gidelim 44. bölüm hd izle  hayrettin  hayrettin kalk gidelim  

Haydarali 4545
Haydarali 4545

Muteşemler

Vor 12 Tage
İhsan Develi
İhsan Develi

ASDRZNMKLV

Vor 14 Tage
n çt
n çt

Cennetten beklerdim de badegülden beklemezdim

Vor 15 Tage
Tuana Sevim
Tuana Sevim

Bende olsam o yumurtayı yemezdim faremi yiyim yani 😂

Vor 15 Tage
Selcen Odacıoğlu
Selcen Odacıoğlu

Açılış mı var 😂😂👍

Vor 15 Tage
Mehriban Gasimova
Mehriban Gasimova

Oyuncuların hepsi harika.

Vor 15 Tage
Kahvebagimlisi.
Kahvebagimlisi.

Acıktım lan 😂😂

Vor 15 Tage
Konul Gul
Konul Gul

dizide tüm karakterleri seviyorum gerçekten cuk oturmuş oyuncular da oynuyor ama bi türlü bu Hacı Anne denilen karaktere ısınamadım. belki başka bir oyuncu olsaydı 🙄 okay yıllardır bu sektörde olan bir isim ama hiç başarılı değil bu karakterde.Aliyedeki avukat kadın olarak kalmasını tercih ederdim. ege dizileri şivesi ona göre değil bence.

Vor 15 Tage
Batuhan Gökdaş
Batuhan Gökdaş

Bu dizi harika

Vor 15 Tage
Eren YILDIRIM
Eren YILDIRIM

Bu dizi harika

Vor 15 Tage
Eren YILDIRIM
Eren YILDIRIM

3

Vor 15 Tage

Nächstes Video